TKcargotrans s.r.o.

TKCARGOTRANS s.r.o. je moderní rozvíjející se společností, která vychází z dlouholetých profesních znalostí a zkušeností svých zaměstnanců v oblastech doprava, logistika a mezinárodní kontejnerová přeprava. Ve svém vývoji je vhodně doplňována tak, aby lidské „know-how“ splňovalo veškeré požadavky i pro ty nejnáročnější profesionální práce v celém spektru oborů doprava a zasilatelství. Průměrná profesní praxe dispečerů a disponentů dopravy je 10 let. Klademe velký důraz na vystupování a profesionalitu svých zaměstnanců, obzvláště těch, kteří přicházejí do styku se zákazníky.

Úspěch Vaší společnosti závisí i od toho, jak úspěšně dokážete distribuovat své zboží. Efektivní logistika, jako syntéza všech procesů se stala nepostradatelným komponentem dopravy. Stále více společností začíná objevovat benefity partnerství s profesionály v logistice a zasilatelství. TKCARGOTRANS s.r.o. může být právě Vašim expertem pro zabezpečení celkových potřeb transportu.

Jsme si vědomi toho, že při převzetí nákladu nepřebíráme pouze zboží nebo materiál, ale hlavně dobré jméno Vaší společnosti. Důležitost včasného dodání, bezeškodní průběh přepravy a optimální finanční náklady jsou pro nás hlavní prioritou. Odpovídáme za úplnou i částečnou ztrátu zásilky anebo za její poškození, které vznikne od okamžiku převzetí zásilky k přepravě až do okamžiku jejího vydání, jakož i za překročení dodací lhůty. Proto jsou všechny náklady převážené naší společností pojištěny až do výše 20 000 000,- CZK. V případě nahlášení vyšší hodnoty zásilky a následného objednání přepravy minimálně 48 hod. předem jsme schopni náklad připojistit až do výše 50 000 000,- CZK.

Velký důraz klademe na prosazení logistických dopravních principů tj. plánování, koordinování a monitorování všech nezbytných kroků k docílení co nejbezpečnějšího doručení zboží co nejrychlejší a nejvýhodnější dopravní cestou. Většina našich vozů je vybavena satelitním monitorovacím zařízením, takže jsme schopni operativně předat zákazníkovi informace o poloze jedoucího vozidla a okamžitě zjistit přesný čas přistavení na nakládku, vykládku, překládku, případně celní úřad.

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, že i my můžeme částečně přispět k jejich spokojenosti, která zcela jistě vede k oboustrannému hospodářskému růstu.